thevilla logo

Vincent (Irsko)

Vincent (IRSKO)

the-villa-lektori-vincent

S více jak 7letou zkušeností s výukou angličtiny by se asi dalo říci, že mě to musí opravdu bavit. Do Prahy jsem přijel z Irska v roce 2000 poté, co jsem vystudoval aplikovanou psychologii a angličtinu. Přijel jsem s touhou po dobrodružství a našel přátele, rodinu a velmi příjemnou kulturu - která se myslím velmi dobře shoduje s mojí vlastní osobností.

Jakožto učitele mě těší učit široké spektrum studentů na různých úrovních, ale musím konstatovat, že mými oblíbenci jsou absolutní začátečníci a velice pokročilí studenti obchodní angličtiny. Obě úrovně jsou náročné a naplňující. Začátečníci mohou pod správným vedením docílit takového pokroku v krátkém čase, jako nikdo jiný, a s pokročilými mluvčími lze vést zajímavé a inspirující diskuse a mohu se od nich mnoho naučit.

Mluvím obstojně česky, disponuji dobrou znalostí němčiny a pokoušel jsem se o studium ruštiny a španělštiny - s cílem cestovat a jako koníček. Mezi mé další záliby patří fotografie, sport, příroda a počítače. Zajímám se o světové a politické dění a ekonomická témata. Mimo vedení školy a učení také momentálně studuji MBA program.

Motto: “Vzhůru do nekonečna a ještě dál!” – Buzz Lightyear.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie.

Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Souhlasím