thevilla logo

Zahraniční tábory

Léto s cizím jazykem?

Screen Shot 2015-05-23 at 12.48.39

Na léto pro Vás máme na výběr z těchto jazykových škol. Všechny nabízí exkluzivní zázemí, vysoce kvalitní výuku a pestrý doprovodný program. Máte-li zájem o jazykový pobyt v některé z těchto škol, kontaktujte nás.

Na základě Vaší představy Vám doporučíme, která z lokalit nejlépe splní Vaše přání, a následně Vám připravíme detailní nabídku.

 

Camp Beaumont

Screen Shot 2015-05-23 at 12.50.17

Jak se Camp Beaumont liší?

Zvolíte-li si Camp Beaumont, zvolíte si program, který je o úroveň vyšší, než nabízí ostatní jazykové školy napříč Velkou Británií. Camp Beaumont nabízí nejen kvalitní jazykovou průpravu, ale i nadstandardní zázemí a spoustu dobrodružství. Děti mají příležitost vyzkoušet si každý den něco nového.

Důležitým faktorem je také možnost přímé interakce s britskými dětmi. Během školních prázdnin ve Velké Británii se pobytů v kempech Beaumont účastní i místní děti a organizátoři dbají na to, aby byly rozděleny do skupin s mezinárodními studenty, jak při aktivitách, tak při ubytování.

Naše programy zahrnují zajímavé aktivity, jako např. třeba šermování, jízdu na čtyřkolce, lezení a slaňování v lanovém parku. Studenti mají vždy nabitý program a odjíždí plni nezapomenutelných zážitků.

Camp Beaumont nabízí výběr z množství lokalit napříč Velkou Británií. Individuálně Vám doporučíme, která z lokalit je vhodná pro kterou věkovou skupinu a jaké zázemí nabízí. Určitě si vyberete.

Ardingly College

ardingly-1

Ardingly se nachází v blízkosti Haywards Heath - na jihovýchodě Anglie, v oblasti známé svou neodolatelnou přírodou. Je vzdálen pouhých 40 minut jízdy vlakem od Londýna a 30 km od oblíbené přímořské destinace Brightonu. Lokalita nabízí to nejlepší z obou světů: je ideální pro výuku angličtiny, a zároveň si užijete spoustu zábavy v překrásné krajině.

 

{youtube}e4X6dnYorqk{/youtube}
            

Globe English Centre, Exeter

globe-english-exeter-gross-001

Šarmantní město Exeter leží na jihozápadě Anglie, pouhých 20 minut od moře. Je obklopeno překrásnou přírodou a nabízí jak atmosféru pulsujícího velkoměsta, tak přátelskost malé komunity. Je jedním z nejbezpečnějších měst v Británii a ideální lokalitou pro studium i navazování nových přátelství. Exeter leží v oblasti s nejteplejším a nejslunečnějším klimatem v Británii.

 

Sidmouth International School

Sidmouth-9670-Edit

Sidmouth je přátelské přímořské městečko na jihozápadě Anglie, které se rozkládá v překrásném údolí řeky Sid. Městečko je sice malé, ale nudit se tu rozhodně nebudete.
Sidmouth International School je soukromá jazyková škola s bohatými zkušenostmi se zajišťováním jazykových kurzů pro studenty všech věkových kategorií. Samotná budova školy se nachází v centru města, pouhých 5 minut od pobřeží.

 

Inlingua Malta, Sliema

5199589722

 

Malta je ideálním řešením, jak spojit kurz angličtiny s aktivním a zábavným pobytem. Nabízí unikátní kombinaci anglicky hovořícího obyvatelstva, bezpečného a přátelského prostředí a středomořského životního stylu. Sliema je obchodní a residenční městečko v centru ostrova.

 {youtube}WoGAIW0KT_U{/youtube}
 

Killarney School of English, Ireland

location - Killarney 1

Killarney School of English leží v blízkosti národního parku, v jedné z nejkrásnějších lokalit celého Irska. Je to škola rodinného typu s velmi přátelskou atmosférou a nabitým společenským programem, kde si brzy najdete spoustu nových přátel.

{youtube}QjTJ1dj6M4Y{/youtube}

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788. Jsme tu pro Vás.
            

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie.

Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Souhlasím