thevilla logo

Bubenický Workshop

Děti, pojďte s námi bubnovat!

Bubny měly už odpradávna probouzet ducha, usnadňovat komunikaci a spojovat lidi. Dnes jsou tzv. bubenické kruhy zejména o hudbě, energii a komunitě. V bubenickém kruhu hrajeme všichni společně a každý jednotlivec je nedílnou součástí společně vytvořeného unikátního rytmu.

Dohromady vytváříme prostor pro zábavu, ale také se dozvíme něco sami o sobě v tvořivé atmosféře plné zábavy a vzájemného respektu.

letsdrum SHC

 

- naučíme se základy bubnování
- zahrajeme si na bubny ze všech koutů světa
- budeme aktivně vytvářet hudbu a užijeme si spoustu zábavy
 

Mluvit budeme anglicky, ale naším jazykem bude rytmus!

 

"Hraní v bubenických kruzích se věnuji už 6 let a od té doby už mi bubnování přineslo mnoho darů. Kromě čisté radosti z bubnování spolu s ostatními jsem mezi bubeníky nalezl velkou otevřenost a ducha komunity. Také mi velmi prospěly antistresové a léčebné účinky, které bubnování přináší. Učil jsem se od několika světových mistrů - m.j. třeba Tonton Sylla a Drissa Kone. Vedl jsem již několik workshopů pro dospělé i děti, a je pro mě velkou ctí, že mohu přinášet ducha bubnování i do životů druhých lidí."

- Vincent McCaffrey

Kdy?


Termín workshopu pro rok 2016 bude upřesněn.

Kde?


The Villa s.r.o., Ruská 81, Praha 10

Za kolik?


590 Kč za dítě

 

Vhodné pro děti ve věku 6-12 let. Chcete-li se přihlásit, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám zavolejte na 775 385 788.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie.

Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Souhlasím