thevilla logo

Čtení a psaní pro bilingvní děti

Tento workshop je určen pro děti z bilingvních rodin (angličtina + další jazyk), které chodí do české základní školy. Je zaměřen na podporu výuky čtení a psaní v angličtině.

shutterstock 94134778-001

 

Workshop je veden lektorkou, která má mnohaleté zkušenosti v oblasti práce s dětmi a s vytvářením zajímavých programů pro děti.

Chtěli bychom pozvat Vaše děti, aby se zapojily do našeho workshopu, kde se mohou seznámit s dalšími dětmi s obdobnými jazykovými znalostmi a s obdobnou úrovní základů čtení a psaní v angličtině. Už tato skutečnost přispěje k příjemnému a motivačnímu prostředí, aby si společně mohly začít procvičovat čtení v angličtině, rozšiřování slovní zásoby pomocí vyprávění příběhů a dalších aktivit, které vývoj v tomto směru podpoří.

Maximální velikost skupiny: 6 dětí

Vhodná věková hranice: 6-8 let, ideálně děti 1.-2. ročníků ZŠ

Den a čas: Termín workshopu pro rok 2016 bude upřesněn.

Cena: 444 Kč za dítě

Cena zahrnuje: aktivity související se čtením a psaním (The Villa disponuje knihovnou plnou zajímavých pohádek, knížek a dalších tištěných materiálů), story time, menší kreativní projekt nebo stolní hry, "Tea & Biscuits".

 

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788. Jsme tu pro Vás. 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie.

Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Souhlasím