SHC K WS BrainBoxTurnaj

U nás v The Villa 4Kids využíváme k výuce poměrně širokou škálu her. Jednou z nich je i sada BrainBox kvízů. Nebo chcete-li v češtině také nazýváno "V kostce". 

Disponujeme zhruba 25 různými BrainBoxy a to nás vedlo k myšlence uspořádání turnaje pro děti. 

Jedná se o zhruba 2 hodinový "Workshop", který má formu zábavného turnaje. Může si jej objednat třída nebo část třídy, lze jej připravit pro děti ve věku od 10 let a výše. Nejvhodnější je tedy pro 2. stupeň základních škol a nebo pro studenty středních škol. 

Mezi sadami jsou snazší verze jako Fairy Tales, Mr. Men, Pictures, Transport atp., ale také těžší verze jako London, The World, Australia, Ireland, Science, Roald Dahl a další. 

Turnaj je rozdělen na dvě kategorie. První kategorie soutěže je pro jednotlivce, kde každý soutěží sám za sebe. Druhá kategorie je pro skupiny, kdy sestavíme děti do poměrně rovnocenných týmů (založeno na výsledcích z prvního kola) a děti soutěží jako tým. 

Cena za 2 hodinový turnaj je 2000 Kč 

Při počtu 20 dětí ve třídě, tak lze děti požádat o 100 Kč startovné do soutěže a nebo lze turnaj uhradit z rozpočtu třídy, školy atp. 

Samozřejmostí jsou odměny pro vítěze obou kategorií soutěže. 

Zde nahlédněte jak to při takovém BrainBox turnaji vypadá: 

BrainBox tunaj 

SHC K MAT BrainBoxProfi  SHC K MAT BrainnBoxProfi2

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Turnaj pořádá nezisková společnost The Villa 4Kids, z. ú.