Kempy

SHC T SC TeensHugging

Najít vhodný prázdninový program pro teenagery není nic snadného, The Villa nabízí spektrum jazykových kempů pro teenagery, kde si Vaše děti obohatí své znalosti nejen jazykové, ale také zěmpisné, kulinářské a kulturní. Kempy jsou vedeny rodilými mluvčími nebo lektory s aprobací TEFL, tempo a náročnost je vždy přizpůsobena dané skupině dětí, kdy si děti navzájem při daných úkolech také pomáhají a snaží se fungovat jako tým.

Náš Anglický kemp nebo chcete-li anglický příměstský tábor má již několikaletou tradici. V posledních letech se ale ukázalo, že teenageři se nezajímají jen o angličtinu, ale že se stejným zápalem studují i další jazyky a pro ty již několikátým rokem pořádáme příměstské kempy i v jiných jazycích, jako např. německý kemp, španělský kemp nebo francouzský kemp. Věříme, že zájem o studium druhého cizího jazyka se bude rok od roku rozrůstat a s tím i nabídka a rozsah našich kempů.

Do programu jsou zařazené výlety a aktivity jak ve třídě, tak venku, tak aby byla i pro starší děti výuka zábavná a motivující.

Kempy pořádá The Villa 4Kids, z.ú., nezisková organizace založená The Villa s.r.o. za účelem pořádání kurzů, workshopů a táborů pro děti a mládež. 

Můžete si vybrat z těchto jazykových verzí kempu: