thevilla logo

Služby pro rodinu

Vzpomínáte si na to období, když jste sami už nebyli děti a přitom jste ještě nebyli dospělí? Nebylo to snadné a ani dnešní teenageři to nemají snadné. Nároky na jazykové znalosti se jenom zvyšují a rodiče se snaží pomoci, jak jen je v jejich silách.

My Vám s tímto nelehkým úkolem rádi pomůžeme.

Organizujeme jak konverzační kurzy v menších skupinkách při různých ZŠ a gymnáziích, tak Vám můžeme připravit individuální kurz zaměřený přesně na to, co Váš teenager potřebuje. Může to být pomoc s gramatikou a pochopením struktur jazyka (kurz pak vede bilingvní lektor), může to být pomoc s konverzací a odbouráním ostychu (kurz může vést i rodilý mluvčí) nebo kombinace obojího.

Vaše teenagery připravíme na potřebné zkoušky – maturitní, přijímací, PET, FCE, CAE a další.
Pomoc často potřebují nejen s angličtinou, ale i s druhým cizím jazykem. I pro tento případ jsme tu pro Vás.

Máte rádi cizí jazyky?

TEENS Header

Máte rádi cizí jazyky?

Konverzace s rodilým mluvčím, zábavná forma výuky, reálné využití cizího jazyka.

  • Vyrostly Vaše děti z dřívějšího nadšení pro jazykové kroužky?
  • Je školní výuka jazyků plná gramatiky, kterou dokážou jen těžko aplikovat do reálné konverzace?
  • Chcete své teenagery motivovat pro studium na gymnáziu, pro pobyt v zahraničí nebo další vysoké cíle?
  • Kdo říká, že si teenageři nemůžou při lekcích hrát?

 

My si myslíme, že je to velice dobře možné. Důkazem toho je i řada konverzačních kurzů pro teenagery, které pořádáme napříč základními školami a gymnázii po celé Praze.

 

Během lekcí se zabýváme okruhy, které jsou pro tuto generaci aktuální: reálie, tradice a svátky anglicky mluvících zemí, jejich kuchyně a gastronomie, sportovní a kulturní život, informační technologie, sociální sítě a jejich využití a další témata, která vždy rozvášní konverzaci. A při ní trénujeme i užití těch obávaných časů a gramatických struktur – ale přirozeně!

 

Skupina MIDI (4-6 studentů)     1x týdně 60 minut       3 600 Kč pololetně    

Skupina MAXI (7-8 studentů)    1x týdně 60 minut      1 540 Kč pololetně

Skupina MIDI (4-6 studentů)     1x týdně 90 minut       4 050 Kč pololetně

Skupina MAXI (7-8 studentů)    1x týdně 90 minut       2 350 Kč pololetně

 

Lekce pro teenagery nabízíme také soukromé s dojezdem lektora do místa bydliště nebo v prostorách naší jazykové školy na adrese Ruská 81, Praha 10-Vinohrady.

Přihlásit se nyní

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788. Jsme tu pro Vás.

 

Historie Britského Impéria pro PORG

Od září spolupracuje naše škola s gymnáziem PORG, kde náš specializovaný lektor historik – Maurice Sheehan, MA vyučuje seminář britské historie pro vyšší ročníky gymnázia. Seminář běží v angličtině.

PORG
Studenti  se touto moderní metodou výuky naučí vnímat v angličtině i jiné studijní předměty. Všem studentům PORG, kteří jsou do semináře přihlášeni, přejeme, ať jim přinese to, co od něj očekávají.

Za tým The Villa
Dagmar McCaffrey

Angličtina pro teenagery

holka článek

Chcete mluvit plynně?

Pak je naše angličtina pro teenagery, nebo chcete-li pro mladé studenty, to co hledáte.

Hodiny s rodilým mluvčím, zábavná forma výuky a hlavně reálné využití cizího jazyka.

• Chcete rozumět filmům a písničkám, které máte rádi?
• Chcete si přečíst svojí oblíbenou knížku v originále?
• Rádi byste cestovali a komunikovali s cizinci?
• Hodil by se vám cizí jazyk na brigádě nebo v práci?
• Nabrala výuka na gymplu nebo na střední škole neuvěřitelné obrátky a Vám Vaše základy ze ZŠ nestačí?
• Chystáte se přejít na mezinárodní školu nebo jinou soukromou školu, kde bude výuka všech nebo jen části předmětů probíhat v cizím jazyce?

Můžeme to zařídit. Na našich soukromých, ale i skupinových hodinách probíráme všechno, co vás může zajímat: historie, kultura, informační technologie, sociální sítě a jejich využití, internet, YouTube nebo třeba kuchyně a sport. Při tom všem pochytíte nejenom slovní zásobu a důležitou gramatiku, ale hlavně se budete bavit.

Pátráte-li po cenové kalkulaci anglčtiny pro teenagery, tu Vám obratem připravíme. U privátních kurzů ovlivňují cenu různé faktory – intenzita, lokalita, časové nastavení lekce atp.

Lekce angličtiny pro teenagery nabízíme s dojezdem lektora do místa bydliště nebo v prostorách naší jazykové školy na adrese Ruská 81, Praha 10 - Vinohrady.

V rámci naší jazykové školy nabízíme také výuku dalších jazyků, a to například němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, češtiny nebo třeba italštiny.

Přihlaste se ještě dnes a odstartujte to ve velkém.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788.

Jsme tu pro Vás.

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie.

Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Souhlasím